Gdynia, ul. Abrahama 50-56
(wejście od ul. Władysława IV 33)


tel. 58 620 88 10

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 9:00-17:00
sobota: 9:00-13:30Gdynia - kilka informacjiGdynia jest miastem malowniczo położonym w północnej Polsce, nad brzegiem Morza Bałtyckiego. Wraz z Gdańskiem i Sopotem tworzy Trójmiasto.

Gdynia prawa miejskie uzyskała 10 lutego 1926 roku. Błyskawiczne przeistoczenie się małej wioski rybackiej w duże, prężnie działające miasto był napływ ludności z terenu całego kraju w związku z dynamicznym rozwojem portu. Dzięki temu po zaledwie 13 latach istnienia, w 1939 roku, miasto liczyło już 127 tyś. mieszkańców. Według danych z końca 2010 roku Gdynię zamieszkuje prawie 250 tyś osób.

Gdynia to ważny ośrodek kulturalny który reprezentują przede wszystkim Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej i Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza. Poza tym to też miejsce wielu cyklicznych imprez kulturalnych i rozrywkowych, takich jak Festiwal Polskich filmów Fabularnych, Festiwal Polskich Sztuk Współczesnych R@port, czy wreszcie znany w całej Europie Heineken Open'er Festival.

Nie można zapominać o urokliwych plażach, strzelistych klifach, o otaczających Gdynię lasach które są wymarzonym miejsce do spacerów lub wypadów rowerowych. Wszystko to w unikalny sposób łączy się z biznesowym zacięciem miasta, dynamiką rozwoju i otwartością na nowe pomysły.

Może właśnie dlatego Gdynia tak często wygrywa ranking miast w których najlepiej się mieszka.

I tu właśnie, w mieście Gdynia, znajduje się Twój fryzjer, Salon "Elżbieta".
 Witamy

 Historia

 Usługi

 Trychologia

 Kapyderm

 Kosmetyki

 Osiągnięcia

 Napisali o nas

 Kontakt
 

Zobacz także:

 Fryzjer

 Gdynia

_________________

 Mapa strony


| fryzjer Gdynia | historia | usługi | osiągnięcia | kontakt | mapa strony |

Salon fryzjerski Elżbieta, Gdynia, ul. Abrahama 50-56, tel. 58 620 88 10
Wszelkie prawa zastrzeżone 2010-2018

Gdzie z psem