Gdynia, ul. Abrahama 50-56
(wejście od ul. Władysława IV 33)


tel. 58 620 88 10

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 9:00-17:00
sobota: 9:00-13:30Trychologia - preparaty KapydermNATURA: jedno słowo, a tak wiele znaczeń: życie, energia, równowaga, świeżość, prostota, piękno. Coraz więcej tych elementów jest zagrożonych po przez życie w ciągłym stresie. Zobowiązania społeczne powodują, że żyjemy bardziej aktywnie i dynamicznie, dążąc do wyznaczonych celów i sukcesów. Klimat, zła dieta, środowisko, niszczą naszą naturalną strukturę włosów.
Preparaty dermotryhologiczne Kapyderm są rzeczywistą, prawdziwą odpowiedzią na wszystkie problemy, związane z włosami i skórą głowy.
Starożytne doświadczenia w stosowaniu naturalnych, aktywnych składników, pomogły w przeprowadzeniu licznych badań, które pozwoliły na stworzenie innowacyjnych preparatów.

PRZED ZABIEGIEM

K-1 olejek normalizujący (skóra sucha)
Skład:
Olejek z zarodków pszenicy, olejek z róży piżmowej, esencja z cytryny, rozmaryn, kozieradka.
Wskazania:
Ma działanie przeciwobrzękowe, przeciwzapalne. Zwalcza świąd, zaczerwienienie, podrażnienie. Regeneruje i odżywia pęknięcia skóry spowodowane odwodnieniem i niedożywieniem nabłonka skóry. Ma właściwości zabliźniające i grzybobójcze w suchych procesach zachodzących na skórze takich jak suche zapalenie skóry, łuszczyca i łupież suchy oraz pstry. Reguluje przyspieszoną mitozę skóry. Posiada działanie wewnętrzne i zewnętrzne.
Sposób aplikacji:
Nanosić na zmieniona chorobowo skórę głowy opuszkami palców. Można stosować samodzielnie lub przed aplikacją mieszanki z torfu i emulsji kolagenowej. Po nałożeniu odczekać 15 - 20 minut, spłukać i umyć głowę odpowiednim szamponem. Można także wlać 10 - 15 kropel preparatu do kąpieli w celu nawilżenia skóry. Posiada działanie aromaterapeutyczne. Stosować według zaleceń specjalisty Trychologa.
Dostępność:
Krople - 30 ml

K-2 olejek normalizujący (skóra tłusta)
Skład:
Olejek z zarodków pszenicy, olejek z róży piżmowej, esencja z cytryny, rozmaryn, kozieradka.
Wskazania:
Ma działanie przeciwobrzękowe, przeciwzapalne. Zwalcza świąd, zaczerwienienie, podrażnienie. Regeneruje i odżywia pęknięcia skóry spowodowane odwodnieniem i niedożywieniem nabłonka skóry. Ma właściwości zabliźniające, grzybobójcze oraz bakteriobójcze w tłustych przewlekłych procesach nadmiernego wydzielania łoju, zachodzących na skórze, takich jak łojotokowe zapalenie skóry, łupież tłusty, łojotok, przetłuszczanie się skóry głowy i włosów. Reguluje przyspieszoną mitozę skóry. Posiada działanie wewnętrzne i zewnętrzne.
Sposób aplikacji:
Nanosić na zmienioną chorobowo skórę głowy opuszkami palców. Można stosować samodzielnie lub przed aplikacją mieszanki z torfu i emulsji kolagenowej. Po nałożeniu odczekać 15 - 20 minut, spłukać i umyć głowę odpowiednim szamponem. Można także wlać 10 - 15 kropel preparatu do kąpieli w celu nawilżenia skóry. Posiada działanie aromaterapeutyczne. Stosować według zaleceń specjalisty Trychologa.
Dostępność:
Krople - 30 ml

Tonik KS 115 - łagodząco - oczyszczający
Skład:
Kolagen, polimery kationowe ( zapewniają długotrwałe nawilżenie włosów, zapobiegają utracie wody i przyspieszają regenerację rozdwojonych końcówek), filtry ochronne, regulatory kwasowości, wierzba biała, brzoza, jałowiec, siarka koloidalna, gliceryna.
Właściwości:
Produkt specjalnie przygotowany przez Laboratoria Kapyderm, aby wspomagać walkę z różnymi problemami skórnymi. Działa na powierzchni skóry i włosów. Stosowany jest przy swędzeniu i zaczerwienieniu skóry. Eliminuje brzydkie zapachy. Łagodzi napięcie skóry głowy. Odpowiedni dla nie odżywionej i odwodnionej skóry głowy i włosów. Chroni skórę głowy tworząc ochronną barierę przed czynnikami zewnętrznymi. Dodaje objętości. Posiada działanie oczyszczające, regenerujące, dotleniające i złuszczające. Stosowany jest przy łuszczeniu się naskórka. Dotlenia i oczyszcza mieszki włosowe. Nie posiada efektów ubocznych. Nie zawiera kortykosteroidów. Działanie wewnętrzne i zewnętrzne.
Sposób aplikacji:
Nakładać bezpośrednio na czystą i suchą zmienioną chorobowo skórę głowy. Nie spłukiwać. Stosowany na włosy po umyciu może być mieszany z 2 kroplami Kapyderm Rekonstruktor do uzyskania większej objętości. Nie obciąża i nie przetłuszcza włosów.
Unikać kontaktu z oczami. Aby spotęgować efekt, aplikować wraz z kremem specjalnym K.
Dawkowanie:
Kuracja podtrzymująca / profilaktyczna - jeden raz w tygodniu, kuracja intensywna - codziennie rano i wieczorem. Dawkowanie zalecane przez specjalistę Trychologa.
Dostępność:
Tonik - 110 ml

PODSTAWA ZABIEGU

TORF ORGANICZNY
Skład:
Węgiel organiczny, tanina, fosfor, sole mineralne, siarczany wapnia, składniki odżywcze pochodzenia roślinnego, fitoesencje pochodzenia roślinnego.
Wskazania:
Posiada właściwości złuszczające, regenerujące, nawilżające, natleniające, odżywcze, przeciwgrzybiczne i pobudzające ukrwienie skóry. Zalecany przy wszelkich rodzajach zapalenia i łuszczenia się skóry. Łagodzi podrażnienia. Eliminuje toksyny ze skóry oczyszczając ją, wzmacnia obronę przed zanieczyszczeniami. Dotlenia głębokie warstwy skóry. Peeling dla skóry tłustej. Stosowany przy wypadaniu włosów. Polecany jest przy głębokim odwodnieniu skóry. Może być stosowany na ręce, twarz, szyję. Posiada działanie wewnętrzne i zewnętrzne.
Sposób aplikacji:
Nałożyć na całą skórę głowy lub na miejsca zmienione chorobowo. W przypadku zapalenia skóry najpierw zaaplikować specjalne olejki. Pozostawić na 15 do 20 minut. Spłukać i umyć. W calu nawilżenia i natlenienia skóry głowy wymieszać w równych proporcjach z emulsją kolagen (taką mieszankę można nakładać na poszczególne części ciała). Najlepsze efekty złuszczające uzyskuje się w mieszance z ampułkami KN i N.
Stosować według zaleceń specjalisty Trychologa.
Dostępność:
Puszka 450 gr. , 850 gr.

EMULSJA KOLAGEN
Skład:
Kolagen, filtr ochronny, regulatory kwasowości.
Wskazania:
Działa na powierzchni skóry głowy i włosów. Łagodzi swędzenie, podrażnienie oraz napięcie naskórka. Do odwodnionej skóry głowy i włosów. Odżywia włosy i skórę głowy, dostarczając do cebulek odpowiednich składników odżywczych. Dodaje objętości, odżywia i chroni naskórek oraz rdzeń włosa. Podwójne działanie wewnętrzne i zewnętrzne.
Sposób aplikacji:
Zaaplikowany przed myciem posiada działanie złuszczające i dotleniające na skórę głowy. Rozprowadzić na suchych włosach, wmasować w skórę, a następnie pozostawić na 10 - 15 minut. Zaaplikowany po myciu działa odżywczo i ochronnie. Zwiększa objętość włosów (można go wymieszać z 1 - 2 kroplami rekonstruktora molekularnego).
Nie przetłuszcza włosów.
Dostępność:
Tubka - 145 ml

WYPADANIE WZMOCNIENIE

SZAMPON PRZECIW WYPADANIA WŁOSÓW - CAIDA
Skład:
Baza czyszcząca anionowa i amfoteryczna, kolagen, panthenol, ekstrakty roślinne, skoncentrowane witaminy (A, E, H, HP, B,B- 8), D-Pantotenian Wapnia, kwas mlekowy.
Wskazania:
Wzmacnia włosy przeciwdziałając ich wypadaniu. Wzmacnia włosy cienkie i kruche. Odżywia włosy i nadaje im blask. Nie zaburza płaszcza hydrolipidowego skóry głowy.
Sposób aplikacji:
Szampon rozprowadzić na wilgotnych włosach, spienić i spłukać. Powtórzyć czynność, wytworzoną pianę pozostawić na głowie przez 5 minut, a następnie dokładnie spłukać. Dostępność: 250 ml, 500 ml

AMPUŁKI KAPYDERM DT - przeciw wypadaniu włosów
Skład:
Ekstrakt z roślin: łopian, rozmaryn, arnika, kasztan indyjski, panthenol, witaminy A, E, I, H, B i P, B8, D-Pantotenian wapnia, jod pochodzenia roślinnego, aminokwasy siarkowe, aktywator ukrwienia.
Wskazania:
Znakomity regulator komórkowy z właściwościami odżywczymi. Poprawia krążenie i pobudza wzrost włosów. Wskazany we wszystkich przypadkach łysienia oraz przy słabym ukrwieniu skóry głowy. Posiada działanie wewnętrzne i zewnętrzne.
Sposób aplikacji:
Zaaplikować na suchą lub wilgotną skórę głowy. Delikatnie wmasować. Dla zwiększenia efektu złuszczenia, odżywienia oraz dotlenienia, zmieszać z torfem organicznym, kolagenem lub emulsją balsamiczną.
Dawkowanie:
kuracja podtrzymująca / profilaktyczna - jeden raz w tygodniu, kuracja intensywna - codziennie rano i wieczorem. Dawkowanie zalecane przez specjalistę Trychologa.
Uwaga:
Zaczerwienie skóry głowy jest prawidłowym objawem aktywacji ukrwienia skóry głowy i znika po kilku minutach. Brak skutków ubocznych. W przypadku wrażliwej skóry głowy stosować przed umyciem.

AMPUŁKI KAPYDERM KD - przeciw wypadaniu włosów (skóra wrażliwa)
Skład:
Ekstrakt z roślin: rozmaryn, arnika, łopian większy, skoncentrowane witaminy pochodzenia roślinnego, panthenol, aminokwasy siarkowe, aktywator ukrwienia.
Wskazania:
Znakomity regulator komórkowy z właściwościami odżywczymi. Poprawia krążenie i pobudza wzrost włosów. Wskazany we wszystkich przypadkach łysienia oraz przy słabym ukrwieniu skóry głowy. Posiada działanie wewnętrzne i zewnętrzne. Do skóry wrażliwej.
Sposób aplikacji:
Zaaplikować na suchą lub wilgotną skórę głowy. Delikatnie wmasować. Dla zwiększenia efektu złuszczenia i odżywienia oraz dotlenienia, zmieszać z torfem organicznym, kolagenem lub emulsją balsamiczną.
Dawkowanie:
kuracja podtrzymująca / profilaktyczna - jeden raz w tygodniu, kuracja intensywna - codziennie rano i wieczorem. Dawkowanie zalecane przez specjalistę Trychologa.
Uwaga:
Zaczerwienie skóry głowy jest prawidłowym objawem aktywacji ukrwienia skóry głowy i znika po kilku minutach. Brak skutków ubocznych. W przypadku wrażliwej skóry głowy stosować przed umyciem.

AMPUŁKI KAPYDERM KN - przeciw wypadaniu włosów przy łojotoku i łupieżu
(skóra wrażliwa)
Skład:
Ekstrakt z roślin: rozmaryn, arnika, łopian większy, skoncentrowane witaminy pochodzenia roślinnego, aminokwasy siarkowe, aktywator ukrwienia.
Wskazania:
Działa grzybobójczo i bakteriobójczo. Pomaga przy wypadaniu włosów spowodowanym łupieżem lub nadmierną produkcją łoju. Oczyszcza cebulki włosów z zalegających toksyn. Ma działanie złuszczające przy łupieżu. Posiada działanie wewnętrzne i zewnętrzne.
Sposób aplikacji:
Zaaplikować na suchą lub wilgotną skórę głowy. Delikatnie wmasować w miejsca zmienione chorobowo. Dla zwiększenia efektu złuszczenia i odżywienia oraz dotlenienia, zmieszać z torfem organicznym, kolagenem lub emulsją balsamiczną.
Dawkowanie:
Kuracja podtrzymująca / profilaktyczna - jeden raz w tygodniu, kuracja intensywna - codziennie rano i wieczorem. Dawkowanie zalecane przez specjalistę Trychologa.
Uwaga:
Zaczerwienie skóry głowy jest prawidłowym objawem aktywacji ukrwienia skóry głowy i znika po kilku minutach. Brak skutków ubocznych. W przypadku wrażliwej skóry głowy stosować przed umyciem.

AMPUŁKI KAPYDERM N - przeciw wypadaniu włosów przy łojotoku i łupieżu
Skład:
Ekstrakt z roślin: łopian większy, rozmaryn, arnika, kasztan indyjski, panthenol, witaminy A, E, I, H, B i P, B8, -Pantotenian wapnia , jod pochodzenia roślinnego, aminokwasy siarkowe, aktywator ukrwienia.
Wskazania:
Działa grzybobójczo i bakteriobójczo. Pomaga przy wypadaniu włosów spowodowanym łupieżem lub nadmierną produkcją łoju. Oczyszcza cebulki włosów z zalegających toksyn. Ma działanie złuszczające przy łupieżu. Posiada działanie wewnętrzne i zewnętrzne.
Sposób aplikacji:
Zaaplikować na suchą lub wilgotną skórę głowy. Delikatnie wmasować w miejsca zmienione chorobowo. Dla zwiększenia efektu złuszczenia i odżywienia oraz dotlenienia, zmieszać z torfem organicznym, kolagenem lub emulsją balsamiczną.
Dawkowanie:
Kuracja podtrzymująca / profilaktyczna - jeden raz w tygodniu, kuracja intensywna - codziennie rano i wieczorem. Dawkowanie zalecane przez specjalistę Trychologa.
Uwaga
Zaczerwienie skóry głowy jest prawidłowym objawem aktywacji ukrwienia skóry głowy i znika po kilku minutach. Brak skutków ubocznych. W przypadku wrażliwej skóry głowy stosować przed umyciem.

Tonik ALOGENICO, intensywna kuracja przeciw wypadaniu włosów
Skład:
Ekstrakt z roślin: bluszcz, pokrzywa, aminokwasy siarkowe (cysteina, metionina, tryptofan-podstawowy składnik kreatyny), arnika, rozmaryn, rukiew wodna, panthenol, proteiny pochodzenia organicznego, witaminy pochodzenia roślinnego, jodek potasu, aktywator ukrwienia.
Wskazania:
Silny aktywator komórek - przy każdym użyciu pomaga komórkom w wykorzystaniu niezbędnych składników odżywczych. Preparat pobudza ukrwienie skóry głowy zwiększając dopływ tlenu co pobudza aktywność wzrost nowych włosów. Posiada działanie stabilizujące, odżywcze brodawki i cebulki włosa. Działa leczniczo w ostrym łysieniu, łysieniu androgenowym, plackowatym, rozlanym oraz przy wypadaniu włosów po porodzie.
Posiada działanie oczyszczające. Osiąga bezprecedensowe rezultaty w leczeniu rożnego rodzaju łysienia. Posiada działanie wewnętrzne i zewnętrzne.
Sposób aplikacji:
Zaaplikować między przedziałkami na suchą lub wilgotną skórę głowy. Delikatnie wmasować (nie wcierać) w miejsca zmienione chorobowo. Nie spłukiwać.
Dawkowanie: kuracja podtrzymująca / profilaktyczna - jeden raz w tygodniu, kuracja intensywna - codziennie rano i wieczorem. Dawkowanie zalecane przez specjalistę Trychologa.
Uwaga:
Zaczerwienie skóry głowy jest prawidłowym objawem aktywacji ukrwienia skóry głowy i znika po kilku minutach. Brak skutków ubocznych. W przypadku wrażliwej skóry głowy stosować przed umyciem. W zależności od zaawansowania przetłuszczania się skóry głowy może wystąpić przez pierwsze dni stosowania wzmożone przetłuszczanie. Wynika to z oczyszczania skóry i wydalania na zewnątrz znajdujących się w niej toksyn.

Tonik BASE - wzmacniająco - odżywczy
Skład:
Ekstrakt z roślin: pokrzywa, rukiew wodna, arnika, rozmaryn, proteiny pochodzenia organicznego, biała pokrzywa, mech.
Wskazania:
Wysoka moc składników odżywczych do prawidłowego rozwoju i wzrostu włosa. Przeciwdziała wypadaniu włosów u dzieci, kobiet w ciąży, oraz przy braku odpowiedniego odżywiania się. Posiada właściwości nawilżające. Stosować w procesach zapobiegawczych wypadania włosów, po ukończeniu kuracji na wypadanie włosów oraz przy silnym wypadaniu włosów. Przeciwdziała wrażliwości skóry. Ma właściwości antyseptyczne.
Sposób aplikacji:
Zaaplikować między przedziałkami na suchą lub wilgotną skórę głowy. Delikatnie wmasować (nie wcierać) w miejsca zmienione chorobowo. Nie spłukiwać.
Dawkowanie:
W przypadku skóry wrażliwej można wymieszać z tonikiem Alogenico, DT, N albo Funghi Activ w proporcjach: 2/3 toniku Base i 1/3 innego produktu. Kuracja podtrzymująca - jeden raz w tygodniu, kuracja profilaktyczna - jeden raz w tygodniu, kuracja intensywna - codziennie rano i wieczorem. Dawkowanie zalecane przez specjalistę Trychologa.
Dostępność:
Butelka - 110 ml

PRZETŁUSZCZANIE SIĘ SKÓRY GŁOWY I WŁOSÓW

SZAMPON DO SKÓRY GŁOWY I WŁOSÓW PRZETŁUSZCZAJĄCYCH SIĘ
Skład:
Baza czyszcząca anionowa i amfoteryczna, ekstrakty roślinne, biosiarka, kwas mlekowy, pH 5.
Wskazania:
Reguluje pracę gruczołów łojowych bez powodowania efektów ubocznych. Ma działanie przeciwgrzybiczne i przeciwbakteryjne. Nie zaburza płaszcza hydrolipidowego skóry głowy.
Sposób aplikacji:
Szampon rozprowadzić na wilgotnych włosach, spienić i spłukać. Powtórzyć czynność, wytworzoną pianę pozostawić na głowie przez 5 minut, a następnie dokładnie spłukać. Dostępność: 250 ml, 500 ml

AMPUŁKI KAPYDERM KN - przeciw wypadaniu włosów przy łojotoku i łupieżu
(skóra wrażliwa)
Skład:
Ekstrakt z roślin: rozmaryn, arnika, łopian większy, skoncentrowane witaminy pochodzenia roślinnego, aminokwasy siarkowe, aktywator ukrwienia.
Wskazania:
Działa grzybobójczo i bakteriobójczo. Pomaga przy wypadaniu włosów spowodowanym łupieżem lub nadmierną produkcją łoju. Oczyszcza cebulki włosów z zalegających toksyn. Ma działanie złuszczające przy łupieżu. Posiada działanie wewnętrzne i zewnętrzne.
Sposób aplikacji:
Zaaplikować na suchą lub wilgotną skórę głowy. Delikatnie wmasować w miejsca zmienione chorobowo. Dla zwiększenia efektu złuszczenia i odżywienia oraz dotlenienia, zmieszać z torfem organicznym, kolagenem lub emulsją balsamiczną.
Dawkowanie:
Kuracja podtrzymująca / profilaktyczna - jeden raz w tygodniu, kuracja intensywna - codziennie rano i wieczorem. Dawkowanie zalecane przez specjalistę Trychologa. Uwaga: Zaczerwienie skóry głowy jest prawidłowym objawem aktywacji ukrwienia skóry głowy i znika po kilku minutach. Brak skutków ubocznych. W przypadku wrażliwej skóry głowy stosować przed umyciem.

AMPUŁKI KAPYDERM N - przeciw wypadaniu włosów przy łojotoku i łupieżu
Skład:
Ekstrakt z roślin: łopian większy, rozmaryn, arnika, kasztan indyjski, panthenol, witaminy A, E, I, H, B i P, B8, -Pantotenian wapnia , jod pochodzenia roślinnego, aminokwasy siarkowe, aktywator ukrwienia.
Wskazania:
Działa grzybobójczo i bakteriobójczo. Pomaga przy wypadaniu włosów spowodowanym łupieżem lub nadmierną produkcją łoju. Oczyszcza cebulki włosów z zalegających toksyn. Ma działanie złuszczające przy łupieżu. Posiada działanie wewnętrzne i zewnętrzne.
Sposób aplikacji:
Zaaplikować na suchą lub wilgotną skórę głowy. Delikatnie wmasować w miejsca zmienione chorobowo. Dla zwiększenia efektu złuszczenia i odżywienia oraz dotlenienia, zmieszać z torfem organicznym, kolagenem lub emulsją balsamiczną.
Dawkowanie:
Kuracja podtrzymująca / profilaktyczna - jeden raz w tygodniu, kuracja intensywna - codziennie rano i wieczorem. Dawkowanie zalecane przez specjalistę Trychologa. Uwaga Zaczerwienie skóry głowy jest prawidłowym objawem aktywacji ukrwienia skóry głowy i znika po kilku minutach. Brak skutków ubocznych. W przypadku wrażliwej skóry głowy stosować przed umyciem.

Tonik SEBORREGULADOR - regulujący gruczoły łojowe
Skład:
Bluszcz, substancje równoważące, aminokwasy siarkowe, rukiew wodna, łopian większy, rukola.
Wskazania:
Działa na funkcje gruczołów łojowych regulując je. Stosować w przypadkach nadmiernego wydzielania łoju lub nadmiernej potliwości. Składa się ze składników roślinnych bogatych w siarkę koloidalną, która usuwa zrogowaciały naskórek i ułatwia usuwanie jego zewnętrznej warstwy odblokowując dostęp do tlenu, co pomaga przywrócić naturalną funkcję gruczołów łojowych. Posiada działanie wewnętrzne i zewnętrzne
Sposób aplikacji:
Zaaplikować między przedziałkami na suchą lub wilgotną skórę głowy. Delikatnie wmasować (nie wcierać) w miejsca zmienione chorobowo. Nie spłukiwać.
Dawkowanie:
W uzasadnionych przypadkach można stosować wymiennie z ampułkami N, tonikiem Base, tonikiem Alogenico albo preparatem Fungi Activ.
Kuracja podtrzymująca / profilaktyczna - jeden raz w tygodniu, kuracja intensywna - codziennie rano i wieczorem. Dawkowanie zalecane przez specjalistę Trychologa
Uwaga!!! W pierwszych dniach stosowania można zaobserwować efekt odwrotny do zamierzonego (wzmożone wydzielanie łoju). Jest to związane z usuwaniem toksyn. Dostępność: Butelka - 110 ml

SKÓRA GŁOWY Z ŁUPIEŻEM, ŁUSZCZENIE RÓŻNEGO RODZAJU

SZAMPON PRZECIWŁUPIEŻOWY
Skład:
Baza czyszcząca anionowa i amfoteryczna, ekstrakty roślinne, mocznik, kwas salicylowy, jod roślinny, pH 5.
Wskazania:
Działanie antyseptyczne i bakteriobójcze. Zwalcza łupież suchy i tłusty. Posiada właściwości przeciwświądowe. Reguluje przyspieszony proces podziału komórek skóry głowy. Nie zaburza płaszcza hydrolipidowego skóry głowy.
Sposób aplikacji:
Szampon rozprowadzić na wilgotnych włosach, spienić i spłukać. Powtórzyć czynność, wytworzoną pianę pozostawić na głowie przez 5 minut, a następnie dokładnie spłukać.
Dostępność:
250 ml, 500 ml

AMPUŁKI KAPYDERM KN
przeciw wypadaniu włosów przy łojotoku i łupieżu (skóra wrażliwa)
Skład:
Ekstrakt z roślin: rozmaryn, arnika, łopian większy, skoncentrowane witaminy pochodzenia roślinnego, aminokwasy siarkowe, aktywator ukrwienia.
Wskazania:
Działa grzybobójczo i bakteriobójczo. Pomaga przy wypadaniu włosów spowodowanym łupieżem lub nadmierną produkcją łoju. Oczyszcza cebulki włosów z zalegających toksyn. Ma działanie złuszczające przy łupieżu. Posiada działanie wewnętrzne i zewnętrzne.
Sposób aplikacji:
Zaaplikować na suchą lub wilgotną skórę głowy. Delikatnie wmasować w miejsca zmienione chorobowo. Dla zwiększenia efektu złuszczenia i odżywienia oraz dotlenienia, zmieszać z torfem organicznym, kolagenem lub emulsją balsamiczną.
Dawkowanie:
Kuracja podtrzymująca / profilaktyczna - jeden raz w tygodniu, kuracja intensywna - codziennie rano i wieczorem. Dawkowanie zalecane przez specjalistę Trychologa.
Uwaga:
Zaczerwienie skóry głowy jest prawidłowym objawem aktywacji ukrwienia skóry głowy i znika po kilku minutach. Brak skutków ubocznych. W przypadku wrażliwej skóry głowy stosować przed umyciem.

AMPUŁKI KAPYDERM N
przeciw wypadaniu włosów przy łojotoku i łupieżu
Skład:
Ekstrakt z roślin: łopian większy, rozmaryn, arnika, kasztan indyjski, panthenol, witaminy A, E, I, H, B i P, B8, -Pantotenian wapnia , jod pochodzenia roślinnego, aminokwasy siarkowe, aktywator ukrwienia.
Wskazania:
Działa grzybobójczo i bakteriobójczo. Pomaga przy wypadaniu włosów spowodowanym łupieżem lub nadmierną produkcją łoju. Oczyszcza cebulki włosów z zalegających toksyn. Ma działanie złuszczające przy łupieżu. Posiada działanie wewnętrzne i zewnętrzne.
Sposób aplikacji:
Zaaplikować na suchą lub wilgotną skórę głowy. Delikatnie wmasować w miejsca zmienione chorobowo. Dla zwiększenia efektu złuszczenia i odżywienia oraz dotlenienia, zmieszać z torfem organicznym, kolagenem lub emulsją balsamiczną.
Dawkowanie:
Kuracja podtrzymująca / profilaktyczna - jeden raz w tygodniu, kuracja intensywna - codziennie rano i wieczorem. Dawkowanie zalecane przez specjalistę Trychologa.
Uwaga : Zaczerwienie skóry głowy jest prawidłowym objawem aktywacji ukrwienia skóry głowy i znika po kilku minutach. Brak skutków ubocznych. W przypadku wrażliwej skóry głowy stosować przed umyciem.

FUNGI ACTIV - tonik przeciwłupieżowy
Skład:
Rozmaryn, jod roślinny, mocznik, morszczyn, aktywator ukrwienia.
Wskazania:
Wysoka skuteczność regulacji w procesach przyspieszonego podziału komórek na skórze głowy. Środek grzybobójczy i bakteriobójczy. Zwalcza łupież i świąd. Peeling skóry.
Posiada działanie wewnętrzne i zewnętrzne.
Sposób aplikacji:
Usunąć plombę gwarancyjną , umieścić aplikator. Zaaplikować między przedziałkami na suchą lub wilgotną skórę głowy. Delikatnie wmasować (nie wcierać) w miejsca zmienione chorobowo. Nie spłukiwać.
Dawkowanie:
Kuracja podtrzymująca / profilaktyczna - jeden raz w tygodniu, kuracja intensywna - codziennie rano i wieczorem. Dawkowanie zalecane przez specjalistę Trychologa.
Uwaga
Zaczerwienie skóry głowy jest prawidłowym objawem aktywacji ukrwienia skóry głowy i znika po kilku minutach. Brak skutków ubocznych.
W przypadku wrażliwej skóry głowy stosować przed umyciem.
Dostępność:
Krople (30 ml - 110 ml)

KREM K
Skład:
Olejek z pszenicy, cytryna, szałwia, rozmaryn, mimoza, kozieradka, biały szpinak, oczar, olejek róży piżmowej, aktywatory zabliźniania się.
Wskazania:
Działanie przeciwbakteryjne, regeneracyjne, przeciw obrzękowe i zabliźniające. Posiada właściwości przeciwzapalne. Przyspiesza gojenie oraz zasklepianie ran. Wskazany jest w terapii łojotokowego zapalenia skóry, łupieżu, łuszczycy. Stosowany jest do podrażnionej, swędzącej skóry. Łagodzi różnego rodzaju oparzenia. Polecany dla niemowląt. Posiada działanie wewnętrzne i zewnętrzne.
Uwaga!!! Nie stosować przy trądziku krostkowym.
Sposób aplikacji:
Należy aplikować na strefy zmienione chorobowo.
Wedle zaleceń specjalisty. Nie spłukiwać.
Dostępność:
Opakowanie 100 gr.

WŁOSY SUCHE I ZNISZCZONE

SZAMPON DO WŁOSÓW SUCHYCH
Skład:
Baza czyszcząca anionowa i amfoteryczna, substancja czynna, Cetiol, witamina E, kolagen, kwas mlekowy, pH 5.
Wskazania:
Chroni i nawilża włosy suche i porowate. Odnawia elastyczność naskórka. Sprawia, że włosy stają się miękkie i błyszczące. Nie zaburza płaszcza hydrolipidowego skóry głowy.
Sposób aplikacji:
Szampon rozprowadzić na wilgotnych włosach, spienić i spłukać. Powtórzyć czynność, wytworzoną pianę pozostawić na głowie przez 5 minut, a następnie dokładnie spłukać.
Dostępność:
250 ml, 500 ml

EMULSJA KOLAGEN
Skład:
Kolagen, filtr ochronny, regulatory kwasowości.
Wskazania:
Działa na powierzchni skóry głowy i włosów. Łagodzi swędzenie, podrażnienie oraz napięcie naskórka. Do odwodnionej skóry głowy i włosów. Odżywia włosy i skórę głowy, dostarczając do cebulek odpowiednich składników odżywczych. Dodaje objętości, odżywia i chroni naskórek oraz rdzeń włosa. Podwójne działanie wewnętrzne i zewnętrzne.
Sposób aplikacji:
Zaaplikowany przed myciem posiada działanie złuszczające i dotleniające na skórę głowy. Rozprowadzić na suchych włosach, wmasować w skórę, a następnie pozostawić przez 10 - 15 minut. Zaaplikowany po myciu działa odżywczo i ochronnie. Zwiększa objętość włosów (można go wymieszać z 1 - 2 kroplami rekonstruktora molekularnego).
Nie przetłuszcza włosów.
Dostępność:
Tubka - 145 ml

Tonik BASE - wzmacniająco - odżywczy
Skład:
Ekstrakt z roślin: pokrzywa, rukiew wodna, arnika, rozmaryn, proteiny pochodzenia organicznego, biała pokrzywa, mech.
Wskazania:
Wysoka moc składników odżywczych do prawidłowego rozwoju i wzrostu włosa.
Przeciwdziała wypadaniu włosów u dzieci, kobiet w ciąży, oraz przy braku odpowiedniego odżywiania się. Posiada właściwości nawilżające. Stosować w procesach zapobiegawczych wypadania włosów, po ukończeniu kuracji na wypadanie włosów oraz przy silnym wypadaniu włosów. Przeciwdziała wrażliwości skóry. Ma właściwości antyseptyczne.
Sposób aplikacji:
Usunąć plombę gwarancyjną , umieścić aplikator. Zaaplikować między przedziałkami na suchą lub wilgotną skórę głowy. Delikatnie wmasować (nie wcierać) w miejsca zmienione chorobowo. Nie spłukiwać.
Dawkowanie:
W przypadku skóry wrażliwej można wymieszać z tonikiem Alogenico, DT, N albo Funghi Activ w proporcjach: 2/3 taniku Base i 1/3 innego produktu. Kuracja podtrzymująca - jeden raz w tygodniu, kuracja profilaktyczna - jeden raz w tygodniu, kuracja intensywna - codziennie rano i wieczorem. Dawkowanie zalecane przez specjalistę Trychologa.
Dostępność:
Butelka - 110 ml

DERMOKOSMETYKA

REKONSTRUKTOR MOLEKULARNY
Skład:
Mikrocząstki krzemu. Filtry ochronne przed promieniowaniem słonecznym.
Wskazania:
Łamliwość włosów. Chroni przed efektami nasłonecznienia, oddziaływania wiatru i zimna. Idealny dla włosów cienkich, suchych, zniszczonych chemicznie, mocno kręconych.
Nie pozostawia śladów na włosach.
Sposób aplikacji:
3 krople produktu rozprowadzić na dłoniach i wetrzeć w końcówki włosów suchych lub wilgotnych.
Dawkowanie:
Według zaleceń specjalisty. Dostępność: Krople - 30 ml

EKSTRAKT Z ŁOŻYSKA
Skład:
Wyciąg z łożyska, składniki rewitalizujące i nawilżające skórę, składniki odżywcze fitodermotrychologiczne.
Wskazania:
Posiada funkcje fizjologiczne stymulujące najważniejsze biochemiczne procesy zwiększania aktywności biologicznej skóry. Posiada właściwości odżywcze i nawilżające.
Sposób aplikacji:
Zaaplikować jedną ampułkę bezpośrednio po umyciu, między przedziałkami na skórę głowy. Wmasowywać opuszkami palców. Nie spłukiwać. Rozczesać włosy.
Dawkowanie: Według zaleceń specjalisty

SZAMPON OCHRONNY PRZECIWSŁONECZNY
Skład:
Baza czyszcząca anionowa i amfoteryczna, czynnik chroniący przed promieniowaniem
słonecznym, pH 5.
Wskazania:
Chroni włosy przed efektami promieniowania słonecznego, chloru w basenach i wody
morskiej. Posiada filtr słoneczny. Nadaje włosom miękkość, blask i objętość.
Sposób aplikacji:
Szampon rozprowadzić na wilgotnych włosach, spienić i spłukać. Powtórzyć czynność, a następnie dokładnie spłukać.
Dostępność:
250 ml

OCHRONNY OLEJEK PRZECIWSŁONECZNY
Skład:
Wzbogacone olejki i czynniki chroniące przed promieniowaniem słonecznym.
Wskazania:
Ochrona włosów podczas opalania.
Sposób aplikacji:
Rozprowadzać na włosach przed i podczas opalania. W wypadku długiego pozostawania w wodzie i moczenia włosów, zaaplikować ponownie. W celu uzyskania efektu "mokrych włosów" zaaplikować bezpośrednio na włosy i rozczesać.
Dostępność:
125 ml

SZAMPON DO WŁOSÓW KRĘCONYCH
Skład:
Baza czyszcząca anionowa i amfoteryczna, kolagen, kwas mlekowy, pH 5.
Wskazania:
Nadaje włosom blasku, elastyczności i aksamitności. Efekty widać już po pierwszym
myciu. Wzmacnia skręty włosów.
Sposób aplikacji:
Szampon rozprowadzić na wilgotnych włosach, spienić i spłukać. Powtórzyć czynność, a następnie dokładnie spłukać.
Dostępność:
250 ml, 500 ml

SZAMPON DO WŁOSÓW FARBOWANYCH
Skład:
Baza czyszcząca anionowa i amfoteryczna, kolagen, kwas mlekowy, pH 5.
Wskazania:
Chroni kolor. Wzmacnia zniszczone końcówki włosów. Nadaje włosom blasku, witalności i miękkości.
Sposób aplikacji:
Szampon rozprowadzić na wilgotnych włosach, spienić i spłukać. Powtórzyć czynność, a następnie dokładnie spłukać.
Dostępność:
250 ml, 500 ml

SZAMPON DO WŁOSÓW WRAŻLIWYCH
Skład:
Baza czyszcząca anionowa i amfoteryczna, olejki roślinne, proteiny, pH 5.
Wskazania:
Odżywia włosy. Nadaje im objętości.
Sposób aplikacji:
Szampon rozprowadzić na wilgotnych włosach, spienić i spłukać. Powtórzyć czynność, a następnie dokładnie spłukać.
Dostępność:
250 ml, 500 ml

SZAMPON DO CZĘSTEGO STOSOWANIA
Skład:
Baza czyszcząca anionowa i amfoteryczna, olejki roślinne, ph 5.
Wskazania:
Do częstego stosowania. Odżywia włosy. Nadaje im objętości.
Sposób aplikacji:
Szampon rozprowadzić na wilgotnych włosach, spienić i spłukać. Powtórzyć czynność, a następnie dokładnie spłukać.
Dostępność:
250 ml, 500 ml


ODŻYWKA ENZYMATYCZNA
Skład:
Wyciąg z jęczmienia, kwas mlekowy, hydrolizat białka.
Wskazania:
Neutralizuje resztki alkaiczne. Przywraca skórze głowy naturalne pH. Nadaje włosom
blask, witalność i miękkość. Wzmacnia cebulki włosowe.
Sposób aplikacji:
Nanieść na umyte i osuszone ręcznikiem włosy. Pozostawić 5 minut. Rozczesać. Spłukać. Można mieszać z kolagenem w równych proporcjach, w celu uzyskania lepszego efektu nawilżenia.
Dostępność:
Tubka 145 ml, słoik 850 ml

ODŻYWCZY KREM DO RĄK
Skład:
Mikrocząsteczki silikonu, gliceryna.
Wskazania:
Chroni i nawilża skórę. Zmiękcza skórki wokół paznokci. Eliminuje martwe komórki.
Sprawia, że skóra staje się bardziej miękka w dotyku.
Sposób aplikacji:
Nanieść na skórę i paznokcie niewielką ilość produktu i wmasować.
Dostępność:
125 ml

SUPLEMENTACJA

DEPURE
Skład: pokrzywa, mniszek lekarski, mięta, liść boldo, dymnica. Suplement diety składający się z 5 roślin, które mają za zadanie oczyszczenie układu limfatycznego, nerek i wątroby. Ich stosowanie jest niezbędne do podjęcia leczenia w celu zapewnienia dostatecznej eliminacji toksyn krążących w krwioobiegu, które mogą wywołać różne problemy dermatologiczne. Jest korzystny dla zdrowia i niezbędny do prawidłowego funkcjonowania naszej skóry i włosów.
Opakowanie: 120 tabletek
Dawkowanie: 4 tabletki dziennie (rano). Zaleca się spożywanie produktu w cyklach trzymiesięcznych.

SHOCK
Skład: mikro alga spirulina, mikro alga chorella, makro glon porphyra. Skondensowany skład wszystkich aminokwasów. Zaspokaja potrzeby na zawartość białka we włosach. Bogaty w witaminy i minerały, których deficyt powoduje osłabienie oraz utratę włosów. Zawiera chlorofil, który posiada działanie oczyszczające. Wspomaga także przyswajanie i wykorzystanie przez organizm węglowodanów, białek, wapnia, żelaza oraz kilku innych pierwiastków śladowych oraz tlenu i substancji odżywczych do komórek. Chlorofil często bywa nazywany "żywą krwią" roślin, a jego podstawowa cząsteczka ma budowę niemal identyczną z cząsteczką hemoglobiny. Zasadniczy element przy wypadaniu, łysieniu i regeneracji włosów oraz rozwiązywaniu problemu z nadmiernym przetłuszczaniem się skóry głowy. Należy stosować w każdym przypadku łysienia i kruchości naczyń włosowatych.
Opakowanie: 60 tabletek
Dawkowanie: 2 tabletki dziennie. Zaleca się spożywanie produktu w cyklach trzymiesięcznych.

REVITAL
Skład: olej z ogórecznika, olej z wiesiołka, witamina E. Jest skuteczny w profilaktyce i leczeniu różnego rodzaju nieprawidłowości skóry, np. suchej, zaczerwienionej, podrażnionej i swędzącej, egzemy, wyprysku alergicznego, trądziku, łojotokowego zapalenia skóry głowy, łuszczycy. Zalecany przez WHO. Jest doskonałym przeciwutleniaczem, chroni skórę przed wolnymi rodnikami.
Opakowanie: 60 tabletek
Dawkowanie: 2 tabletki dziennie. Zaleca się spożywanie produktu w cyklach trzymiesięcznych.


 Witamy

 Historia

 Usługi

 Trychologia

 Kapyderm

 Kosmetyki

 Osiągnięcia

 Napisali o nas

 Kontakt
 

Zobacz także:

 Fryzjer

 Gdynia

_________________

 Mapa strony


| fryzjer Gdynia | historia | usługi | osiągnięcia | kontakt | mapa strony |

Salon fryzjerski Elżbieta, Gdynia, ul. Abrahama 50-56, tel. 58 620 88 10
Wszelkie prawa zastrzeżone 2010-2018

Gdzie z psem